Jak vypadá proces výběrového řízení v OTK GROUP

 Jak vypadá proces výběru v OTK GROUP

Našich zaměstnanců si vážíme a otevřeně s nimi komunikujeme. Během pohovoru nic nezatajujeme a dáváme rovné šance všem uchazečům bez ohledu na věk, pohlaví, původ nebo vyznání.

 

Jak se ucházet o práci v OTK GROUP

Máš-li zájem v OTK GROUP pracovat, projdi si přehled nabízených volných pozic. Pokud tě některá zaujme a splňuješ požadované předpoklady, přihlas se o ní buď pomocí tlačítka přímo v inzerátu, nebo nám napiš email.  Pokud tě žádná z nabízených volných pozic nezaujala, ale chceš v OTK GROUP pracovat, pošli nám svůj životopis.

V obou případech ti pošleme e-mailem odpověď, že jsme tvoji žádost anebo životopis obdrželi.

Co nejdříve doručené žádosti posoudíme a ze zájemců vybereme nejvhodnější kandidáty pro danou pozici. Ty pak mailem nebo telefonicky pozveme na výběrové řízení.

 

Jak probíhá výběrové řízení

Výběrové řízení obvykle probíhá ve 2 kolech. Prvním z nich je kontakt s naší personalistkou, druhým osobní pohovor s budoucím vedoucím. Podle typu pozice, může být třetím stupněm osobní pohovor s nadřízeným daného vedoucího.

Setkání s personalistkou

Jde o první výběrové kolo, kde se potkáte s naší personalistkou, která vám představí pozici, o kterou se ucházíte a jejím hlavním úkolem je zodpovědně vybrat ty uchazeče, kteří splňují požadovaná kritéria. Nebude se tě ptát na žádné záludnosti. Nejcennější je pro nás tvoje upřímnost. Součástí pohovoru může být i vyplnění krátkého testu.

Druhé kolo

Na základě prvního výběrového kola jsou vybráni kandidáti, které jsou představeni vedoucímu pracovníkovi, který danou pozici obsazuje.  Jedná se o interní výběr těch kandidátů, kteří postupuju do druhého kola, kterým bude osobní pohovor s budoucím vedoucím, který vám zároveň představí a ukáže tu část společnosti (výrobní úsek) kde se o volnou pozici ucházíte.
Pokud se chceš na něco ohledně tvé budoucí práce zeptat a v prvním kole si tyto informace nezískal, máš teď tu nejlepší příležitost.  Důležité je se nebát a hodně se ptát.

 

Pohovor nejsou zkoušky

Výběrového řízení se rozhodně neobávej. Není to žádné zkoušení, vše probíhá pohodovou formou a v přátelské atmosféře. Doporučujeme ti, než k nám přijdeš, najdi si na našich stránkách základní informace o tom, co OTK GROUP dělá a čím vším se zabývá. Samozřejmě, že větší část pohovoru bude o tobě a tvojí budoucí práci.

 

Po každém kole výběrového řízení dostaneš zprávu, jak jsi dopadl/a jaké budou další kroky.

Závěrem

Po úspěšném absolvování všech kol se domluvíme na datu nástupu a vzájemném podepsání pracovní smlouvy.

Po nástupu se o tebe postaráme a nenecháme tě v ničem plavat.

 

 

Těšíme se na Vás   Andrea + Bára

 

 

Tisknout


RSSRSS

Aktuality

18. 05. 2018

Vítězná cena pro OTK GROUP dorazila z Austrálie

OTK GROUP má konečně svou vítěznou cenu WorldStar 2018 po střechou. Trofej dorazila z Austrálie a jistě zaujme svým elegantním skleněným provedením v barvě pro OTK GROUP jako stvořené.

Archiv aktualit »

Rychlý kontakt

OTK GROUP, a.s.

Plynárenská 233
280 02 Kolín IV
Tel.: +420 321 759 111
Fax: +420 321 722 479
E-mail: